SEO Arama Motoru Optimizasyonu

(Search Engine Optimization)

Arama motoru optimizasyonu, İngilizce karşılığı  “Search Engine Optimization” olarak geçen ve kısaltması SEO olan online bir pazarlama yöntemidir. Arama motoru optimizasyonu  SEO, arama  motorlarına yönelik iyileştirme ve geliştirme çalışmasıdır. Bu yöntem etkili bir şekilde kullanıldığında doğal yollardan web sitelerinizin üst sıralara gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Anahtar Kelime Arama

Markazını veya yaptığınız işi yada satışını yaptığınız ürünle alakalı Anahtar kelimelerinizin üst sıralarda çıkması

Rekabet Analizi

Sizinle aynı sektörde olan rakiplerinizin doğru bir şekilde analiz edilip sizin onların bir adım önüne geçmenizi sağlar

Link Oluşturma

Site içi linkleme ve site dışı link alma işleminin doğru kullanılması sitenizin üst sıralara çıkmasında kolaylık sağlar.

Web Pazarlama Analizi

SEO daki en önemli faktörlerden biride sitenizin sattığınız ürünle bire bir alakalı olması.

Bu Servis Hakkında

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarına başlandığında hemen sonuç almak mümkün değildir. Uzun uğraşlar ve belirli bir süre zarfından sonra  (2 veya 3 aylık) ilk olumlu denebilecek sonuçları elde edebilirsiniz. SEO çalışmalarında; sektörün rekabet boyutu, rakiplerin yaptıkları arama motoru optimizasyonu çalışmaları, web sitelerinin SEO yapmadan önceki arama motoru pozisyonları önemli rol oynamaktadır. SEO ile yapılan çalışmalar yorucu ve zahmetli olsa da elde edilen sonuçlar da o doğrultuda kalıcı ve uzun süreli olacaktır. Arama motoru optimizasyonunun temel amacı, web sitelerine gelen organik trafiği ve firmaların sitelerinde bulunan ürünlere gelecek olan talebi arttırarak arama motoru sonuç sayfasında (SERP) üst sıralarda yer almanızı sağlamaktır. Etkili bir SEO çalışması yapabilmek için Site İçi (On-Page) SEO ve Site Dışı (Off-Page) SEO oldukça önemlidir. Geniş kapsamlı SEO analizi saysinde siteleriniz Google aramalarında hakettiği yere gelecektir. SEO bir sanattır, ustalıktır.

Çalışmalarımızda asla BOT kullanmıyor, bir anda yüzlerce backlink çıkışı yapmıyoruz! Farklı anchor metinler, farklı başlıklar ve farklı içerikler kullanarak Goğal çalışıyoruz.

Sıralamanıza etki etmeyecek, Google tarafından indexlenmeyen veya sıralama sinyali olarak dikkate alınmayan backlink çıkışları yapmıyoruz.

Backlink paketi satmıyoruz, Seo hizmeti sağlıyoruz. 10 tane de olsa 50 tanede olsa bir etkisi olmadığı kanıtlanmış SPAM çalışmalar ile sitenizi riske atmıyoruz.

Çalışmalarımızda aynı içeriği defalarca kullanmıyoruz, bir başlığı ikinci kez kullanmıyoruz, tıpatıp aynı anchor metni üst üste 5-10 kez kullanmıyoruz.

Yaptığımız testlerde sıralama etkisi olmadığını gördüğümüz (Google tarafından da dikkate alınmayan) çöp backlink çeşitleri ile çalışma yapmıyoruz.

Başarımızın sırrı tamamen doğal anchor dağılımı ve bazı özel SEO tekniklerini etkin biçimde kullanabiliyor olmamızdır. Sitenizin başarısı, bizim sermayemizdir!

Sitenizin ihtiyacı olan ve gerçekten başarı sağlayacak çalışmaları yapıyoruz Faydası olmayacak işler yaparak boşuna paranızı almıyoruz çünkü uzun vadeli iş ilişkisi ve güvenin önemine inanıyoruz müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tuttuğumuz için bir kez bizimle çalışan tekrar tekrar çalışmak istiyor.

SEO sabır işidir, bir kaç backlink çıkışı ile bu işler olsaydı herkes SEO’cu olurdu bu işte sabır, sebat ve istikrar esastır. Hiçbir şeye takılmadan düzenli şekilde SEO çalışmalarına devam edilirse başarı KAÇINILMAZ olacaktır. Aksi halde içi boş çalışmalarla bugün yükselir, 5 gün sonra çakılırsınız [demedi demeyin]

Sitenize daha önce SPAM çalışmalar yaptırmışsanız bunu mutlaka bize haber verin. Çünkü bu çalışmalarda yoğun backlink kayıpları oluyor ve site bir gün aniden çakılıyor. Bu durum bizi de zan altında bırakıyor [siz çalışmaya başladınız site düştü gibi.] Ahrefs üzerinden bakılınca ,tam düşüş tarihinden önce ciddi backlink kayıpları olduğunu görüyoruz neden? Çünkü spam- hacklink vs Farkedilince siliniyorlar ve olan sitenize oluyor.

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim formunu doldurup bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 Email: seo@shsbilisim.com

Telefon: +90 553 739 73 73