Adwords Reklam Hizmetleri

Google Adwords, dünyanın en büyük arama motoru olan Google’da doğal arama sonuçlarında geride kalan web sitelerini açık arttırmalı Tıklama Başına Maliyet(TBM) sistemiyle işletmenizin sağladığı hizmet veya ürünlerle alakalı olarak aranan kelimelerde sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan ücretli bir araçtır.

POTANSİYEL MÜŞTERİLERİNİZİN TAMAMINA ULAŞIN

Reklamlarınız ilgili arama sonuçlarının yanında ve Google Reklam Ağı’nda yer alan web sitelerinde yayınlanır.Başka bir deyişle,reklamlarınızı,sunduğunuz ürün ve hizmetlere gerçekten ilgi duyan kullanıcılar görüntüler.

BÜTÇENİZİ KENDİNİZ BELİRLEYİN

Google adwords’te kendi bütçenizi istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Günlük 10TL bütçe ile reklam verebildiğiniz gibi 1000TL ile de reklam verebilirsiniz. Günlük bütçeniz dolduğunda reklamlarınız otomatik olarak durur. Sizden habersiz ek maliyetlere neden olmaz.

SADECE ZİYARETLER İÇİN ÖDEME YAPIN

AdWords ile sadece bir kullanıcı reklamınıza tıkladığında ödeme yaparsınız.Yani eğer reklamınız sadece görüntülenir ancak hiçbir tıklama almazsa Google sizden ücret talep etmez.Ziyaretçiler reklamlarınıza tıkladığı anda maliyet gerçekleşir.

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim formunu doldurup bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 Email: seo@shsbilisim.com

Telefon: +90 553 739 73 73